Ülke genelinde sektörün her zaman en iyi hizmet veren firmasında bulunduğunuzu söylemek isteriz. Çok uzun süreden beri bilgisayarlarınızın her türlü parçalarını hurda olarak temin ettiğimizi de ifade edelim.

Ülkenin her bölgesi ve tüm şehirlerinden bu yönde satın almalarımızı sürdürdüğümüzü de aklınızın bir köşesinde bulundurunuz. B Kartlar parçası hurdalarını da hemen teslim alabiliyoruz. Ayrıca değerinde bedeller ödediğimizi de söyleyelim.

Bu alanda rakipsiz olduğumuzu ve sizlere hak ettiğiniz ücretleri ödediğimizi de dile getirelim. Özellikle piyasada bulunan toshıba, IBM, casper gibi markalarının B Kartlar alışları için bu yola bizlerle çıkabilirsiniz. Aklınızda hiç bir soru işareti kalmadan bu parçaları satmak gibi bir niyetiniz varsa sizleri de bu büyük ailenin parçası olmaya davet ediyoruz.

Tahmin ettiğinizden çok daha elit bir anlayışımızla sizlere yardımcı olmaya devam ettiğimizi belirtelim. Bir telefon kadar yakınızda olduğumuzu da hatırlatalım. % 100 memnuniyeti için biz daima buradayız.