Biz elektronik cihazlar ve özellikle toshıba, IBM, asus, casper gibi bilgisayarların bozuk olan donanımsal ve işlevsel parçalarını hurda olarak değerinde ve güvenilir bir şekilde almaya özen gösteren adres olmaktayız.

Eğer sizlerin de A Plus Kartlar (Bilgisayarla İlgili – Network Kartı) ile ilgili satmak istediğiniz hurdalarınız söz konusu ise yapmanız gereken şey hemen bizimle iletişime geçmek olacaktır. Biz ülkemizin her şehrinden bu yönde satın alımlarını çok hızlı bir biçimde gerçekleştirme noktasında uzmanız.

Bakıldığında sitemizde yer alan telefon numaralarımızdan irtibat kurabilir ve öğrenmek istediğiniz noktalarda çok daha fazla fikir elde edebilirsiniz. A Plus Kartlar (Bilgisayarla İlgili – Network Kartı) hurda alımları için her zaman sizlere % 100 mutlu kalacağınız bir hizmet verdiğimizi de bizzat göreceksiniz.

Bu zamana kadar tonlarca hurda alan şirketimiz, pek çok satış referanslı ile de zirvede yer almaya devam etmektedir. Sizleri de bu imkânlardan yararlanmanız için bizimle ihtiyaçlarınızı gidermeye davet ediyor, keyifli bir hafta diliyoruz.