Firmamız hurda alımını tüm illere yayarak gerçekleştirmektedir. Buna göre beyaz bacaklı ram parçalarınızı firmamıza teslim ederek uygun fiyatlardan hurda alım satışlarından KAZANÇ elde edebilirsiniz.

Geri dönüşüm merkezimizde tamiri söz konusu olmayan ve kullanılamaz hale gelen tüm beyaz bacaklı ram ürünlerinizi alarak kullanılmaz hale gelen bilgisayar parçalarını değerlendiriyoruz. Günün her anında aktif olarak hurda alımı hizmetlerini gerçekleştiren firmamız ile sizlerde ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde değerlendirebilme fırsatına sahip olacaksınız.

Hurda metallerinizi bize ulaştırarak geri dönüşüm merkezimiz ile bir iletişim haline geçebilirsiniz. Güncel fiyat ve nakit ödeme seçeneklerimiz ile hurda alımı konusunda da profesyonel bir hizmete imza atmış bulunuyoruz. Adresten nakit ödeme yolları ile temin ederek hurdacılık hizmetlerimizi en iyi şekilde yerine getirdiğimizi söylemek isteriz.

Değerlendirmek ve boşta duran parçalarınızı bize ileterek KAZANÇ sağlamanız adına firmamız hizmetlerine devam etmektedir. Müşterilerin arzu ettikleri güvenirlikte hizmet sunan merkezimiz de hurda alımı kusursuz bir şekilde gerçekleşmektedir. Parça teminlerini ve hurda parçalarınızı en iyi şekilde teslim alıyoruz.