ElektroKart Geri Dönüşüm Sanayi Ticaret Limited Şirketi 2004 yılında elektronik kart geri dönüşüm sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. ElektroKart Geri Dönüşüm Sanayi Ticaret Limited Şirketi elektronik hurda kart ticaretini yapmak üzere kurulmuş olup tüm elektronik hurda kart çeşitlerine hitap etmektedir. Şirketimiz dürüst, güvenilir ve çalışkan bir çalışma sistemi benimsemiş, sektöründe yıllardır sağlam adımlarla ilerleyerek tecrübe ve bilgi birikimi ile hızla büyüyen sayılı şirketlerden biri olmuştur. Elektronik Hurda Kart sektöründe sizlere en uygun fiyatları sunmaktayız ve sunacağız.

Sürekli gelişen ve yenilenen bir hizmet anlayışına sahip, toplam kalite yönetimi felsefesini benimsemiş geri dönüşüm sektöründe lider bir kurumsal şirket oluşturmak. 

Geri dönüşüm sektöründe toplam kalite yönetim felsefesini benimsemiş ve kalite yönetim sisteminin sürekli iyileştirilmesini sağlayan ,

uzun süreli kalite hedeflerini belirlemiş ve bu hedeflerini periyodik olarak gözden geçiren,

çalışanlarını da bu hedefler doğrultusunda yönlendirmiş,

tedarikçilerinin, çalışanlarının ve müşterilerinin memnuniyetini ilke edinmiş,

sürekli gelişen, yenilenen bir hizmet anlayışına bağlı kalarak sosyal sorumluluklarını yerine getirmektir.  

Küresel rekabetin doruk noktaya çıktığı günümüzde çok daha önem kazanan atıkların toplanması ve geri dönüşüm konusunda dünyadaki yeni teknolojileri takip ederek ihtisaslaşmak, tedarikçi ve müşteri ihtiyaçlarına hızlı ve etkin çözümler bulmak , atığı en değerli hale getirmektir.  

Yürüttüğümüz hizmet ve faaliyetler sırasında, çevreye, insanlara ve diğer canlılara olumsuz etkilerin olmaması için faaliyetlerimizin çevre etkilerine uygunluğunu aşağıdaki önemlere göre devam ettirmekteyiz;

-   Kirlenmenin önlenmesini, çevre etkileşiminin sürekli iyileştirilerek geliştirilmesini

-     Çevre ile ilgili mevzuat ve idari düzenlemelere uyulmasını

-    Çevre amaç ve hedeflerini saptayarak gözden geçirilmesini

-       Belgeye bağlanmasını,

-     Uygulanmasını yaşatılmasını, Tedarikçilerine ve müşterilerimize taahhüt etmekteyiz ve çalışanlarımızı bu doğrultuda eğitmekteyiz.